Hyper-V/WMWare

Firma Dower Consulting posiada w swoich szeregach certyfikowanych specjalisów z dwóch przodujących producentów oprogramowania do wirtualizacji, tj. VMWare oraz Hyper-V.
Z każdej z nich potrafimy zaprojektować optymalne dla klienta rozwiązanie, zaimplementować je, zoptymaliować oraz utrzymywać. Na życzenie świadczymy również usługi aktualizacji w/w platform do najnowszych wersji. Wdrażamy zarówno małe rozwiązania (1 centrum danych, 2 serwery), jak i rozwiązania duże i rozproszone (2 i więcej centra danych oraz 4 i więcej serwerów).

Do każdego rozwiązania podchodzimy indywidualnie.
 

Wirtualne centra danych (outsourcing)

Usługa Wirtualne Centrum Danych oferuje zasoby sieciowe i serwerowe klasy korporacyjnej w oparciu o infrastrukturę nowoczesnych centrów danych.
Koncepcja usługi Wirtualne Centrum Danych zakłada budowę skalowalnego i elastycznego środowiska zasobów informatycznych serwerów, pamięci, aplikacji, przestrzeni dyskowej i zasobów sieciowych zwiększającego wydajność Twoich rozwiązań informatycznych przy jednoczesnym ograniczeniu ich kosztów.
Takie wirtualne centrum danych może być wykorzystane jako centrum zapasowe lub podstawowe. Posiadamy doświadczenie w budowaniu obu powyższych przypadków dla naszych klientów.
Pomożemy Państwu zaprojektować, zaplanować, zmigrować lub wdrożyć jedną z wielu dostępnych opcji wirtualnego centrum danych.

Nasze usługi opieramy na największych Polskich centrach danych z gwarantowanymi warunkami środowiskowymi oraz niezawodną infrastrukturą.
 

Office 365 (projekt, migracja, nadzór)

Usługa Office 365 jest hostowana przez firmę Microsoft wraz ze standardowymi aplikacjami pakietu Office. Integruje w sobie zalety znanych aplikacji Office wraz z biznesową pocztą oraz funkcją udostępniania dokumentów, a także wiadomościami błyskawicznymi i wideokonferencjami.
Gwarantuje dostęp do niezbędnych narzędzi do wykonywania pracy z dowolnego miejsca na świecie, na różnorodnych urządzeniach zaczynając od komputerów, a na tabletach i smartfonach kończąc.
Jako partner Microsoft oferujemy pełny zakres usług związanych z zaplanowaniem wdrożenia Office 365 w Państwa firmie. Pomożemy dobrać odpowiedni plan, zaplanować proces migracji danych, zmigrujemy

Państwa dane a także na życzenie możemy zająć się późniejszą opieką usługi.