Profesjonalne usługi serwerowe

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy w swoich zasobach wielu certyfikowanych specjalisów, z kilku dziedzin. I tak możemy pochwalić się inżynierami z technologii:

Świadczymy usługi w zakresie planowania, instalacji, konfiguracji oraz utrzymania wszystkich powyższych środowisk. Polecamy się również jako firma świadcząca usługi outsourcingu dla w/w puli serwerów. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług zapraszamy do kontaktu.


Serwery Proxy, Reverse Proxy, Software Load Balancing

Apikacje biznesowe powinny być skonfigurowane w taki sposób aby nawet podczas aktualizacji oprogramowania czy też warstwy OS, były one zawsze dostępne dla biznesu.
Dlatego też w swojej ofercie posiadamy usugi związane z planowaniem, instalacją, konfiguracją oraz utrzymaniem serwerów do balansowania ruchem. W połączeniu z usługą SSL Offloadingu serwery aplikacyjne mogą zająć się tylko i wyłącznie dostarczaniem treści a nie marnowaniem zasobów na szyfrowanie.
 Dla aplikacji biznesowych typu traveler czy też exchange, proponujemy budowę serwerów reverse proxy dla lepszego zabezpieczenia dość krytycznych treści firmy.